PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić vanredno se obraća javnosti iz zgrade Predsedništva.
Foto: Promo
– Jutros u šest sati stupile su na snagu sankcije protiv NIS-a. To je loša vest za nas, očekivana i ta vest je višestruko loša za Srbiju. To su izuzetno teške posledice u političkom ekonomskom, socijalnom i svakom drugom smislu. Važno je da građani razumeju da ovo nije upereno protiv pojedinca. Moramo da budemo ujedinjeni i jedinstveni – kaže Vučić.
– Mi kao zemlja koja baštini vladavinu prava i koja se nikada nije hvalila otimačinom, ne možemo sa radošću da prisatjemo na modele otimanja nečije imovine. Razgovarali smo i nastavićemo razgovore sa američkim partnerima, jutros sam razgovarao sa ruskim ambasadorom.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije


