Rijaliti učesnica Maja Marinković dala je hiljade evra na estetske zahvate, ali sada razmišlja da iz grudi iz zadnjice izvadi silikonske implante.
Iako je pred sam ulazak u “Elitu 9” Maja Marinković korigovala zadnjicu i govorila da će po napuštanju imanja u Šimanovcima morati na još jednu intervenciju, nakon kritika sa kojima se suočila u Beloj kući počela je da razmišlja da izvadi sav silikon iz svog tela.
Na Majnino sampouzdanje očigledno su uticale i reči njenog bivšeg dečka Marka Janjuševića Janjuša koji joj je pre nekoliko dana rekao da lošije urađenu zadnjicu nije video.
Foto: ATA Images
– Davno nisam video da je ružnije du*e urađeno, u istoriji silikona… Njoj su d*peta na kukovima, šta je dodavala silikon joj u kuku. Daj nemoj da zajebavaš – rekao je Janjuš.
Nakon njegovih reči Marinkovićeva je počela da razmišlja o vađenju silikona, pa je savet potražila od cimera Anđela Rankovića.
– Šta misliš da izvadim silikone? – pitala ga je Maja.
Ranković je podržao njenu odluku i naglasio da iz zadnjice obavezno izvadi silikon.
“>
Maja Marinković
Maja Marinković
ATA Images