Istakao je da odluka o ukidanju sankcija nije samo pravna, već moralna rehabilitacija istine o Republici Srpskoj i svima koji joj časno služe.
– Još jednom se pokazalo da je sve ono što je izgovoreno protiv nas bila laž i propaganda, na kojima je izgrađen veliki nered koji je stvorio Kristijan Šmit – nered koji se sada mora počistiti. Onima koji su ovih godina likovali i verovali u tuđe laži mogu oprostiti sve, osim godina koje smo izgubili zato što su verovali da će Republika Srpska pasti. Danas je jasno – nikada neće pasti – naglasio je Dodik u objavi na Iksu.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

