in

Pojavila se u moćnom odelu, pa otkrila kako se oseća

Pojavila se u moćnom odelu, pa otkrila kako se oseća

Pevačica Aleksandra Prijović porodila se u septembru i na svet donele ćerkicu Ariju, a sada se prvi put nakon porođaja pojavila u javnosti.

Aleksandra Prijović je došla na svadbu kod kolege i prijatelja Uroša Živkovića koji je organizovao proslavu u jednom prestoničkom restoranu.

Ona je blistala u elegantnom odelu na pruge ispod kojeg je nosila crni korset.

– Osećam se super i jako sam srećna. Večeras smo ovde zbog mladenaca, ali biće prilike uskoro družićemo se. Mladencima želim da se vole i najmanje još jedno dete. Neka uživaju večeras i da budu srećni i zaljubljeni kao sada. Lazar je presladak – rekla je ona.

Podsetimo, Aleksandra Prijović povukla se iz javnosti tokom trudnoće, a nedavno je saopštila da se vraća poslovnim obavezama. 

(Blic)