in

Anđelka Stević o razvodu i majčinstvu: Otkrila kako se oseća

Anđelka Stević o razvodu i majčinstvu: Otkrila kako se oseća

Anđelka Stević se pre tri godine udala za Marka Žugića, sa kojim je dobila ćerku Čarnu.

Popularna srpska glumica, Anđelka Stević Žugić, gostovala je u hrvatskoj emisiji “Nedjeljom u 2”, gde je otvoreno govorila o razvodu koji je imala pre nekoliko godina i odrastanju svoje dvoje dece, sinu Jakši i ćerki Čarni. 

– Volela bih da i moja deca odrastaju ovde. Važno je da budu i građani sveta, gde god bili – kaže i dodaje da čime se vodi prilikom vaspitanja dece: 

– Majčinstvo se ne može unapred naučiti jer ne postoje jasne smernice. Često tek nakon neke situacije shvatim što sam trebala reći. U trenutku nastojim da budem pristojna, ali kasnije osetim da je trebalo da budem odlučnija – rekla je glumica.

Voditelj Aleksandar Stanković ju je direktno pitao da li ima života nakon razvoda, a ona je jednom rečenicom sve objasnila: 

– Bože, vidite li vi mene? Nikad slađe, nikad mlađe. Naučila sam da zapravo sa distance gledano ništa što nam se događa nije tako strašno – rekla je ona.