Fudbaler Crvene zvezde, Kristijan Balov, proglašen je za najboljeg igrača 6. kola Super lige Srbije, saopšteno je danas na zvaničnom sajtu takmičenja.
Mladi ofanzivac crveno-belih pružio je maestralnu partiju u proteklom kolu, čime je zaslužio laskavo priznanje i istakao se kao centralna figura runde u kojoj je njegov tim nastavio pobednički niz.
Balov je u pobedi svog tima pokazao izuzetan kvalitet, a u trijumfu protiv Čukaričkog zabeležio je gol i asistenciju. Takođe, bio je jedan od kreatora i kod prvog pogotka.
Balovu je ovo bio debi u dresu zvezde, jer kod prethodnog trenera Dejana Stankovića nije dobijao šansu.
Plaćen je tri milioina evra, navijači su zbog njega bacali otrovne strelice ka upravi kluba, ali je Bugarin za sat vremena protiv Brđana pokazao raskošan potencijal.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

