in

OGLASIO SE ČUVENI SRBOMRZAC! Albanac ovo poručio pred meč Engleska

OGLASIO SE ČUVENI SRBOMRZAC! Albanac ovo poručio pred meč Engleska

PRED utakmicu Engleska – Srbija oglasio se i omraženi albanski novinar.

Foto: Printskrin

Arlin Sadiku nalazi se u Andori gde reprezentacija Albanije od 20:45 igra važan meč u kvalifikacijama za Mundijal 2026. godine. 

U istim trenucima Srbija igra protiv Engleske na Vembliju. Srbiji je potreban podvig u Londonu, jer “Gordi Albion” ima 18 bodova na prvom, Albanija 11 na drugom mestu, a bod manje ima Srbija. Letonija i Andora ostale su bez šansi da se plasiraju dalje. 



Sadiku se pred utakmicu pretposlednjeg kola javio na Instagramu i poslao poruku:

– Ovde će Albanija biti večeras. Ovde čekamo da se istorija ispiše. Napred Albanci – naveo je na društvenim mrežama.



Podsetimo, Sadiku je skrenuo pažnju na sebe na prošlogodišnjem Evropskom prvenstvu kada je provocirao srpske navijače, zbog čega je izbačen sa šampionata.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije