in

Crvena zvezda saznaje moguće rivale u plej-ofu za plasman u Ligu šampiona

Crvena zvezda saznaje moguće rivale u plej-ofu za plasman u Ligu šampiona

FUDBALERI Crvene zvezde će na sutrašnjem žrebu, koji počinje u utorak u podne, saznati i ime potencijalnog protivnika u plej-ofu za ulazak u Ligu šampiona.

Fudbaleri Trabzona, Foto EPA

Naravno, ukoliko ispune očekivanja i izbace Pjunik u dvomeču trećeg kola kvalifikacija.

U kontingentu najpoželjenijih ekipa nalazi se par Bodo – Žalgiris.

Pobednik tog dvomeča bio bi i te kako prihvatljiv za crveno-bele, naročito ako Litvanci naprave čudo i izbace Norvežane, koji su lane bili hit Lige konferencija. S tim da ni Bodo nije “bauk”, budući da je tim koji je rušio Murinjovu Romu uglavnom rasprodat.

Drugi dvomeč, onaj između Makabi Haife i Apolona, takođe nije nešto od čega se zazire. Ipak, sa Izraelcima bi trebalo biti na oprezu, jer su razbili Olimpijakos u Grčkoj (4:0) i tako ih izbacili. Trabzon, prvak Turske, važi za najveću “minu”, nedavno je i u Superkupu “torpedovao” Sivas (4:0) i pokazao da je spreman i za iskorak u Evropi.

Bonus video: Koreografija “delija” kao poziv na meč sa Pjunikom

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije