in

Aleksandar Mitrović gledao šta mu sve rade na meču sa Špancima, pa rešio utakmicu u svom stilu (VIDEO)

ALEKSANDAR Mitrović je, pripremajući se za veliki povratak u Premijer ligu, nastavio da teroriše suparničke golmane.

Tanjug/AP

Fudbaleri Fulama su prošle nedelje odigrali pripremnu utakmicu protiv portugalskog Eštorila, a srpski golgeter postigao je dva pogotka za samo pet minuta. Snimke tih Mitrovićevih golova redakcija “Novosti” vam je već priredila i možete da ih vidite u posebnoj vesti, a ovoga puta o nastavku serije.

Jer, drugog dana vikenda Mitrović je opet bio strelac, i to protiv Viljareala.

Istina, nije baš ovaj meč delovao idealno po srpskog asa, jer mu se zaista svašta dešavalo.

Od nimalo bezazlenih prekršaja rivala iz španske Primere, preko pogađanja prečke…

… do toga da ga je suparnički golman Rulji optužio za nesportski faul, iako ga član “orlova” uopšte nije ni dotakao:

Na sve to nadovezala se činjenica da je “žuta podmornica” vodila protiv Fulama od 35. minuta, lepim golom Pareha..

… pa je napetost rasla kako se utakmica bližila kraju, a onda je “Mitar” uzeo sve u svoje ruke.

Ispratio je akciju saigrača u 86. minutu na idealan način i, u sopstvenom stilu, s ruba peterca, matirao argentinskog golmana Ruljija za konačnih 1:1.

Podsetimo, tim sa “Krejven kotidža”, za koji i igra naš rekorder po broju reprezentativnih golova, svoj prvi meč u novoj sezoni fudbala na ostrvu odigraće protiv vicešampiona Engleske – Liverpula.

Ta utakmica na programu je naredne subote, 6. avgusta, od 13.30, a Mitrović i saigrači će biti domaćini Crvenima s “Enfilda”.

BONUS VIDEO – TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi…